This job listing has expired and may no longer be relevant!

Grafikus Operátor

Aline Graphics Főállás  Nincs megadva 7 nov 2016

Cégünket 2003-ban alapítottuk. Klasszikus felépítésű magyar tulajdonban levő független reklámügynökség vagyunk.Grafikai tervezéssel, POS anyag gyártással és CGI munkák kivitelezésével foglalkozunk.Budapest XV. kerületi telephelyünkre keresünk grafikus operátort.

Feladatok: Grafikai tervezés, kreatív tervezés, meglévő grafikai anyagok módosítása, mutálása, kiadványszerkesztés, nyomdai előkészítés.

Elvárásaink: MacOS ismerete, Adobe InDesign ismerete, pontosság, precizitás, eredményorientáltság, stressztűrő képesség, ügyfél orientáltság.

Előnyt jelent: Angol nyelvtudás írásban, HTML5 ismerete, FMCG szektorban szerzett operátori szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk: Céges mobiltelefon, őrzött parkoló, biztos, hosszútávú munkalehetőség.Fizetés: felvételi teszteredmény alapján, megállapodás szerint.

Fontos tudni:  Olyan munkatársat keresünk, aki a már meglévő, jól működő rendszerünkbe tud integrálódni. A munkavégzés iMAC számítógépen történik.

Jelentkezés:  Kérjük fényképes önéletrajzodat az alábbi emailcímre küldd el, a fizetési igényed megjelölésével.

Hajdú Attila info@alinegraphics.com +36 20 350 69 72