GÉPPARK ÉS CÉGES AUTÓFLOTTA KEZELŐT KERESÜNK

toborzas2015@gmail.com Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 29 okt 2017

Stabil gazdasági alapokon álló, 100%ig magyar tulajdonban lévő budapesti cég saját csapatába keres géppark és céges autóflotta kezelő munkatársat.

Milyen feladatokat kell ellátni?

– Autóflotta teljeskörű felügyelete és adminisztrálása

– A cég takarítógépeinek költséghatékony javítása, javíttatása

– Javításhoz szükséges alkatrészek beszerzése

– Géppark teljeskörő felügyelete, ellenőrzése, nyomonkövetése

– Gépek pontos használatára való oktatás, oktatás nyomonkövetés

Mit várunk el a leendő kollégánktól?

– Legyen alapfokú végzettsége

– Rendelkezzen műszaki tapasztalattal

– B kategóriás jogosítványa és vezetési rutin

– Ismerje a gépeket

– Ne ijedjen meg a kihívásoktól

Mit tudunk nyújtani munkájáért cserébe?

– Pontos bérfizetést

– Családias munkakörülményeket

– Professzionális munkaeszközöket

Amennyiben a munkalehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a adlak@gmail.com e-mail címre elküldött fényképes önéletrajzzal és a munkakör megjelölésével.