Gépmester

Főállás Küldés emailben
  • Megosztás:

Állás részletei

Információk

Cégünk, az Ipress Center CE Zrt. és a Zrínyi Nyomda Zrt. együttese, a német EDS cégcsoport tagjaként Magyarországon piacvezetőként működik és a régióban is az elsők között szerepel az iparágban. Társaságunk Kelet- és Közép Európa egyik legmodernebb nyomdai szolgáltató központjaként több milliárd forint értékű eszközparkkal rendelkezik, éves árbevételünk meghaladja a 25 milliárd forintot, alkalmazottaink száma eléri a 400 főt.

A nyomda magas minőségű, glossy magazinok kivitelezésével foglalkozik magyarországi, német, valamint osztrák partnerek részére (Pl.: HVG, Nők Lapja, Haszon, PC Guru, ELLE, Marie Claire, Playboy), illetve a szórólapgyártás területén is piacvezető pozíciót foglalunk el – partnereink között minden ismert hazai kiskereskedelmi lánc megtalálható.

Csatlakozz folyamatosan növekvő közösségünkhöz Vácra vagy Csepelre

Gépmester

pozícióba

Feladatok:

·         A technológiai előírások ismerete, betartása.
·         A gépbeállítás, anyagfelhasználás optimalizálása.
·         Műszak közbeni folyamatos minőség-ellenőrzés.
·         A munka-, tűz- és balesetvédelmi előírások betartása, betartatása.
·         A vonatkozó adminisztrációs munka elvégzése.
·         Egyéb, a termelés során fellépő feladat megoldása.

·         Anyagok takarékos felhasználása, nyomon követése, beszerzése.

·         A hulladékok szelektív gyűjtése, a veszélyes hulladékra vonatkozó előírások betartása.

·         A gép körüli rend, tisztaság, munkafegyelem megkövetelése, állandó ellenőrzése.

Elvárások:

·         Szakirányú iskolai végzettség
·         Minimum 1 év tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes pozíció
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil nagyvállalatnál
  • Pozitív, dinamikus légkör

Munkavégzés helye (választhatóan): Budapest XXI. kerület vagy Vác

Szükséges képességek

Állások, amik érdekelhetnek