This job listing has expired and may no longer be relevant!

GÉPKOCSIVEZETŐ

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Pozsony, Bratislavský kraj, Szlovákia 20 dec 2017

Étrend kiegészítők és illóolajok gyártásával/ forgalmazásával és bérgyártásával és Fuvarozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
B kategóriás jogosítvány
Erkölcsi bizonyítvány
Pontosság, precizitás
Ápolt, tiszta megjelenés
Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Napi szintű (H-P) fix fuvarfeladat ellátása 3.5T össztömegű furgonnal, (nem futár munka)

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest-Pozsony (változó, az autó minden nap ugyanazt a fuvarfeladatot végzi el)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp335@worklife.hu