Gépkocsivezető

allashirdetes17 Főállás  Városföld, Bács-Kiskun, Magyarország 29 okt 2017

Az állás leírása

GÉPKOCSIVEZETŐ ÁLLÁS

XIX. kerületi, autóbérléssel foglalkozó cég keres gépkocsivezetői állásra, vezetési tapasztalattal rendelkező férfiakat.

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig, 8-17 óráig
Munkavégzés helye: Budapest, 19.kerület
Fizetés: nettó 160.000 Ft

Az álláshoz tartozó feladatok:

– bejövő hívások alapján autók kiszállítása ügyfelek számára, visszaszállítása a telephelyre
– telephelyen az autó felkészítése, átadása
– ezek esetleges megszervezése
– kapcsolattartás a bérlőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

– “B” kategóriás jogosítvány
– 2-3 éves vezetési tapasztalat
– rugalmasság
– megbízhatóság
– csapatszellem

Előny:

– jártasság autó gumizásban, gumicserélésben

Fényképes önéletrajzokat várjuk a hirdetes.allas17@gmail.com e-mail címre.
E-mail tárgya: GÉPKOCSIVEZETŐ

KÉREM A JELENTKEZÉS SORÁN MINDENKÉPPEN JELÖLJÉK MEG, MELYIK ÁLLÁSRA JELENTKEZNEK!!!