This job listing has expired and may no longer be relevant!

Gépkocsi mozgató / Autómozgató

Enterprise Magyarország Főállás  Vecsés, Pest, Magyarország 16 jul 2017
profession_logo

Nemzetközi autókölcsönző cég keres Vecsési telephelyére, jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat:

munkakörre, azonnali kezdéssel

Feladatok:
Alapvető szerviz feladatok ellátása (izzó csere, olaj-guminyomás, ablakmosó folyadék ellenőrzése).
A gépjármű flotta tisztán tartása (kívül-belül)
Az autók telephelyek közötti mozgatása

Elvárások:
Középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány
Precizitás, szorgalom, kitartás, terhelhetőség
Számítógép felhasználó szintű ismerete
Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
25-40 éves életkor

Amit kínálunk:
Hosszú távú stabil munkahely
Versenyképes, bejelentett munkakör
Jó csapat

Munkavégzés helye: Liszt Ferenc repülőtér / Vecsés

További információ: +36 70 4 500 522
Önéletrajzokat a cv@cartmen.hu e-mail címre várjuk