This job listing has expired and may no longer be relevant!

Gépkezelő (Gönyű)

WHC Kft. Főállás  Gönyű, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 16 jul 2017
zwhc_logo

Ismét keresünk GÉPKEZELŐ munkatársakat gönyűi partnerünkhöz! Amennyiben szeretne egy jó csapatban dolgozni, ahol hosszú távú, kiszámítható munka várja, küldje el jelentkezését még ma!

Feladatok:

  • modern, acélipari gyártósor gépkezelői feladatainak ellátása, gépek rendeltetésszerű üzemeltetése
  • alapanyag tárolása, anyagmozgatás
  • alapanyag előkészítése
  • alapanyag és a késztermékek vizuális minőség-ellenőrzése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség
  • 1-3 éves gépkezelői tapasztalat gyártó környezetben
  • az alábbi munkarend vállalása: 2 nappal, 2 éjszaka, 4 nap pihenés, 12 órás műszakok (jelenleg az egyik soron még 3 műszakban zajlik a termelés, így azt is kell tudni vállalni; hosszabb távon ez a sor is 4 műszakra áll át)

Amit partnerünk kínál:

  • versenyképes alapbér és cafeteria, törvényben előírtnál magasabb összegű műszakpótlék
  • a bejárás kiemelkedő támogatása
  • fejlődési lehetőség
  • lapos szervezet, támogató vezetés

Jelentkezéshez látogassa meg honlapunkat, ahol elküldheti pályázatát: https://www.whc.hu/allas/gepkezelo-500

Érdeklődhet telefonon is a +36308233442-es telefonszámon.

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016