Gépkezelő

BioTech USA Kft. Főállás  Szada, Pest, Magyarország 25 okt 2017
BIOTECH_logo_horizontal_Black

Az állás leírása

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges csomagolóanyagok, félkész termék, alapanyag bekészítése, tételes ellenőrzése, bemozgatása.
  • Késztermék tárhelyre történő mozgatása.
  • Csomagolóanyagok, címkék cseréje, átállások esetén szükséges gépek, eszközök beállítása.
  • Gyártás alatt felmerülő, karbantartói szaktudást nem igénylő hibák elhárítása.
  • Gyártási, csomagolási tevékenységhez szükséges berendezések szakszerű kezelése, szét- és összeszerelése, tisztítása az érvényes munkautasítások szerint
  • Gyártás során felmerülő dokumentációk folyamatos vezetése
  • Napi, havi és éves tisztítási feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Szada, Ipari park

1. műszak: 05:50 – 14:10
2. műszak: 13:50 – 22:10

Jelentkezés módja: E-mailben, fényképes szakmai önéletrajz és havi nettó bérigény elküldésével a hr@biotechusa.com címre, vagy postai úton a BioTech USA Kft. 1033 Budapest, Huszti út 60 címre.

Online jelentkezés

8 óra