GÉPJÁRMŰ ÜGYINTÉZŐ

EuroFleet Zrt. Részmunkaidő  Nincs megadva 7 jún 2018

Az állás leírása

Gépjármű flottakezelő részvénytársaságunk keres

részmunkaidős Gépjármű ügyintézőket

a munkavállaló időbeosztásához igazodó munkarendben (akár heti 8 óra munkavégzéstől)

Feladatok:

  • gépjárművek bérbeadás/eladás előtti felkészítése
  • gépjármű átadások – visszavételek lebonyolítása, adminisztrációja
  • gépjármű hozom-viszem szolgálat ellátása
  • járművek műszaki állapotának ellenőrzése, javaslattétel a szükséges karbantartások elvégzésére
  • a gépjárművek esetleges sérüléseinek dokumentálása, javítások kezdeményezése
  • egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladatok ellátása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • gépjárművek műszaki ismerete
  • jó megjelenés, kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélcentrikus hozzáállás
  • jó problémamegoldó és szervező képesség
  • határozott, céltudatos, talpraesett személyiség
  • nagy munkabírás, szorgalom, önállóság
  • precíz, pontos munkavégzés, lojalitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat

Előny:

  • műszaki (autós) területen szerzett gyakorlat
  • idegen nyelv ismerete (angol)
Munkavégzés helye: Szentendrei központtal (a munkaidő jelentős részét nem itt tölti a munkavállaló, elsősorban a munka felvétele, leadása történik itt)
Munkaidő: részmunkaidő (már heti 8 órától)
Jelentkezés módja: A hrmuszakhozomviszem@eurofleet.hu e-mail címre

Fényképpel ellátott önéletrajzát várjuk a hrmuszakhozomviszem@eurofleet.hu e-mail címre!