GÉPJÁRMŰ BIZTOSÍTÁSI SZAKÉRTŐ

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Biztosítási szaktanácsadási, – kezelési, -ügyintézési, kárrendezési szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Gfb ismeret
Casco biztosítási ismeret
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
SK-Trend tarifáló program használata
Biztosítós kalkulátorok ismerete
Egyéb biztosítások (lakás, utas, baleset…stb) ismerete

Feladatok:
Meglévő ügyfelek gépjármű biztosításainak tarifálása, az összehasonlító elemzés, értékelés, javaslat kidolgozása, ügyfélnek megküldése
Egyeztetés az ügyféllel biztosítóváltás vonatkozásában, a régi biztosítás felmondásának
Az új biztosítás létrehozásának intézése
Felmerülő problémák kezelése
Adminisztráció, bónusz átvezetés, új biztosítás létrehozása, érdekmúlás, biztosítás törlése…stb

Amit kínálunk:
Stabil, megbízható, hosszú távú munkahely
Szakmai fejlődési lehetőség
Jó munkahelyi környezet, barátságos légkör
Home Office lehetőség
Nem feladat az új ügyfelek felkutatása

Munkavégzés helye:
Budapest, XVIII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp322@worklife.hu