This job listing has expired and may no longer be relevant!

Gépi hímző / hímzőgép kezelő

himzes.allas Főállás  Nincs megadva 19 aug 2017

Versenyképes fizetéssel gépi hímző / hímzőgép kezelő munkatársat keresünk 18. kerületi műhelyünkbe állandó munkára, hosszútávra, teljes munkaidőbe. Bérezés megbeszélés szerint. Gyakorlat előny, de nem feltétel.

Feladatok

  • Hímzések elkészítése számítógép-vezérlésű gépen
  • Himzendő textíliák előkészítése (kicsomagolás, keretezés)
  • Hímzőgépek beállítása, kezelése

Elvárások

  • Megbízhatóság
  • Tanulékonyság
  • Precízitás
  • Pozítív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset (fix+teljesítmény)
  • 8 órában bejelentett, egyműszakos állás
  • Stabil munkahely (több évtizedes cég)
  • Családias légkör, stresszmentes munka
  • Európai színvonalú munkakörülmények (klimatizált munkahely)
  • Előképzettség nélkül végezhető munka

A jelentkezéseket telefonon (20/949-1991) és e-mailen (himzes.allas@freemail.hu) egyaránt várjuk.