Gépészmérnököt keresünk!

szaszililla Főállás  Nincs megadva 25 okt 2017

Műszaki területen működő, magyarországi nagyvállalat, prototípus tervezéssel és gyártással, illetve automatizálással foglalkozó fejlesztési részlege számára keresünk budapesti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba munkatársakat:

Senior Gépészmérnök/ Gépész fejlesztőmérnök

Amit kínálunk:

  • Elérhető havi jövedelem bruttó 500.000 – 650.000,- Ft +juttatások
  • Jól felszerelt labor és korszerű gépműhely
  • Hosszú távú perspektíva és jövőkép
  • Folyamatosan fejlődő, professzionális vállalati környezet
  • Több évtizedes múltra visszatekintő stabil vállalati háttér
  • Kiszámítható, tervezhető munkaidő

Feladatok:

  • Mechatronikai jellegű egyedi automatizált célgépek tervezése, fejlesztése
  • Prototípus berendezések gyártása, beüzemelése, tesztelése
  • Próbaüzemben, tesztelésben való aktív részvétel
  • Fejlesztéshez kapcsolódó projektek, beruházások irányítása
  • Együttműködés a K+F csapattal (gépész-, villamos- és mechatronikai mérnökök)

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség (Bsc, Msc)
  • Legalább 3 éves fejlesztői tapasztalat
  • Pro/E tervezőprogram magas szintű ismerete
  • Önálló gondolatok, kreativitás és probléma-megoldási készség
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Célgépek tervezésében szerzett tapasztalat
  • Mechatronikai, automatizálási, robottechnikai ismeretek
  • Végeselem-analízis gyakorlati jártasság
  • Egyéb 3D tervezőprogramok ismerete