This job listing has expired and may no longer be relevant!

Gépértékesítő munkatársat keresünk

Royal Traktor Kecskemét Főállás  Kecskemét, Bács-Kiskun, Magyarország 16 jul 2017

Kecskeméti mezőgazdasági gépekkel is foglalkozó márkakereskedésünkbe keresünk értékesítő kollégát, hosszú távra, fiatalos csapatunkba.

Feladatok:
A társaság által forgalmazott erő- és munkagépek értékesítése
Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás, árajánlatok készítése
Az eladás ügyviteli és pénzügyi folyamatának levezetése, koordinálása

Elvárások:
Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
Ügyfélcentrikus látásmód
Felhasználó szintű PC ismeret (Word, Exel)
B Kategóriás jogosítvány
Megbízhatóság, pontosság, következetesség

Előny:
Mezőgazdasági vagy műszaki végzettség
Ezen a téren szerzett tapasztalat
Értékesítési tapasztalat

Fényképpel, bérigénnyel ellátott önéletrajzát várjuk az oneletrajz201603@gmail.com címre,tárgyban kérjük feltüntetni a betöltendő pozíciót. Tel.: +36703906667 Nagy Katain Royal Traktor Kecskemét