Gépbeállító

My HR Team Kft. Főállás  Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén, Magyarország 27 nov 2017
logo hirdetéshez

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolci autóipari beszállító partnerünk megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gépbeállító

Feladatok:

  • Fröccsöntő gépek indítása, próbázása, folyamatos felügyelete,
  • Gyártás-minőségi problémák azonosítása, hibásműködés feltárása, szükséges beavatkozások elvégzése,
  • Szoros együttműködés műszak- és csoportvezetőkkel, minőségellenőrökkel,
  • Műszaki beavatkozások dokumentálása.

Elvárások:

  • Elsősorban gépészeti, esetleg villamossági szakirányú végzettség,
  • Gépszerelő, gépbeállító munkakörben szerzett több éves szakmai tapasztalat,
  • Igényes, pontos, szakszerű munkavégzési képesség,
  • 4 műszakos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • Tapasztalattól függő, egyedi bérezési feltételek,
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a jelentkezes@myhrteam.hu email címre.