This job listing has expired and may no longer be relevant!

Fuvarszervező

Trans-Pack Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

25 éves szakmai múlttal rendelkező nemzetközi árufuvarozó vállalat, a Trans-Pack Kft. FUVARSZERVEZŐ pozíció betöltésére munkatársat keres Budapest XVI. kerületben lévő irodájába.

Feladatok:

1., Fuvarszervezés – nagyrészt meglévő szerződések alapján

2., Flotta (kb 18-20 szerelvény) vezénylése, kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel, munkájuk szervezése, irányítása.

3., A szállítási munkafolyamat adminisztratív rögzítése.

4., A megbízókkal és az alvállalkozókkal való folyamatos együttműködés, kapcsolattartás.

5., Közreműködés árajánlatok készítésévben és tenderajánlatok kidolgozásában.

6., Az esetleges előforduló szállítási problémák kezelése.

Elvárásaink:

1., Tárgyalási szintű (szóbeli-írásbeli) angol nyelvtudás, legalább középfokú.

2., Magabiztos felhasználói szintű ismeretek (MS Office).

3., Középfokú végzettség.

4., A vállalt feladatok iránti szakmai érdeklődés, biztos tudásra való törekvés, kreatív megoldások keresése, a cég érdekeinek szem előtt tartása.

5., Büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

1., Tapasztalt a nemzetközi fuvarozás terén.

2., Orosz nyelv ismerete.

3., Pozitív életszemlélet.

Amit kínálunk:

1., Családias munkakörnyezet.

2., Stabil munkahely – 25 éves cég.

3., Hosszú távú munkalehetőség.

4., Biztos jövedelem.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát – bérigény megjelölésével – a fuvarozas1991@gmail.com e-mail címre küldje el nekünk.