This job listing has expired and may no longer be relevant!

Fröccsöntő-gépkezelő munkatárs

77 Elektronika Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

Orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat

Fröccsöntő-gépkezelő munkatársat

keres budapesti, műanyag fröccsöntő üzemébe, több (2-3) műszakos munkarendben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

  • műanyag gyártósorok kiszolgálása, kezelése;
  • számítógépen történő adatrögzítés;
  • címkézési és csomagolási tevékenység;
  • részvétel gyártósorok napi karbantartásában.

Előny:

  • Engel gép ismerete;
  • több éves tapasztalat műanyag feldolgozás területén;
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása;
  • jó műszaki érzék;
  • problémamegoldó képesség.

Amit cégünk kínál:

  • Szakmai fejlődés, kihívások.
  • Barátságos munkakörnyezet.
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Cafeteria rendszer.

Munkavégzés helye: BUDAPEST XI. KERÜLET

Fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó, szakmai önéletrajzát e-mail-ben várjuk.