Fröccsöntő-gépkezelő munkatárs

77 Elektronika Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 28 sze 2017
77E

Orvosi eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, magyar tulajdonú vállalat

Fröccsöntő-gépkezelő munkatársat

keres budapesti, műanyag fröccsöntő üzemébe, több (2-3) műszakos munkarendben történő foglalkoztatással.

Feladatok:

      • műanyag gyártósorok kiszolgálása, kezelése;
      • számítógépen történő adatrögzítés;
      • címkézési és csomagolási tevékenység;
      • részvétel gyártósorok napi karbantartásában.

Előny:

      • Engel fröccsöntőgép ismerete;
      • több éves tapasztalat ipari műanyag feldolgozás (fröccsöntés) területén;
      • 2-3 műszakos munkarend vállalása;
      • jó műszaki érzék;
      • problémamegoldó képesség.

Amit cégünk kínál:

    • Szakmai fejlődés, kihívások.
    • Családbarát munkakörnyezet.
    • Hosszútávú, stabil munkalehetőség.
    • Versenyképes jövedelem.
    • Kiemelkedő cafeteria rendszer.

Jelentkezéseket (a pozíció pontos megjelölésével) e-mail-ben várjuk a következő címre: jpuskas@e77.hu