This job listing has expired and may no longer be relevant!

Főnővért keresünk

Reménysugár Habilitációs Intézet Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

Budapest XXII. kerületi intézmény keres főnővér munkakörbe határozatlan időre szóló közalkalmazotti jogviszonyba munkatársat.

Munkaidő: folyamatos munkarend

Ellátandó feladatok:

Egészségügyi csoport munkájának irányítása, koordinálása, egészségügyi szakfeladatok ellátása, gyógyszerezés, sebellátás, vérvétel, egészségügyi feladatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, napi feladatok szervezése, munkaidő beosztás készítése, más részlegekkel való együttműködés, egészségügyi belső képzések megtartása.

Elvárások:

Főiskola, Diplomás ápoló

Legalább 5 éves szakirányú szakmai tapasztalat

Vezetői tapasztalat

MsOffice (Word, Excel) magabiztos használata

Előnyt jelent:

Egyetem, Okleveles egyetemi ápoló, okleveles ápoló

5 évet meghaladó szakirányú szakmai tapasztalat

ECDL

Szükséges kompetenciák:

jó szervezőkészség

önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság

együttműködési képesség

problémamegoldó képesség

proaktív személyiség

határidő érzékenység

megfelelő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

teljes munkaidős határozatlan idejű szerződés

törvényes, pontos elszámolás

közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg

modern, jól felszerelt, korszerű munkahelyi környezet

kedvezményes étkezés

vidékről bejáró dolgozóknak utazási költségtérítés

belső képzések, tanulási és továbbtanulási tanácsadás

mentori rendszer, a beilleszkedés maximális támogatása

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet az alábbi e-mail címen: remenysugar@rhi.hu

Csatolandó dokumentumok:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél

Bővebb tájékoztatás az alábbi telefonszámon lehetséges, hétköznapokon 8 és 16 óra között:

06-30/627-8178