This job listing has expired and may no longer be relevant!

Folyamatmérnök

Dologidő Kft. Főállás  Siófok, Somogy, Magyarország 28 sze 2017
dologido_logo

Siófoki műanyagipari partnercégünk részére hirdetünk felvételt

munkakörbe

A munkakörrel járó feladatok:

Termelési rendszer, gyártási folyamatok optimalizálása, fejlesztési lehetőségek feltartása

Gyártási folyamatok kidolgozása, szükséges dokumentációk elkészítése

Munkautasítások kidolgozása, aktualizálása

Hatékonyság növelő és veszteségcsökkenő intézkedések meghatározása

Termékváltoztatás miatti módosítások kidolgozása, dokumentálása, bevezetés irányítása

Folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, bevezetése

Első minta/ mérnöki minta elkészítése, próbagyártás szervezése

Részvétel gyári projektekben

Lean eszközök és és módszerek alkalmazása

A munka betöltéséhez szükséges elvárások:

Felsőfokú mérnöki végzettség (gépész/műszaki menedzser)

Önálló, megbízható, felelősség tudatos személyiség

Jó szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás

Rugalmasság és csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk:

Versenyképes bérezés, cafeteria és bejárási támogatás

Nemzetközi munkahelyi légkör, hosszú távú munkalehetőség

Akár azonnali munkakezdés

Rugalmas munkaidő beosztás

Munkavégzés helye: Siófok

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, szakmai önéletrajz küldésével az alábbi címen keresztül: karrier@dologido.hu. Kérjük, a tárgymezőben tüntesse fel a pozíció nevét.