This job listing has expired and may no longer be relevant!

FÖLDMUNKAGÉPSZERELŐ MUNKATÁRSAT

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Szigetszentmiklós, Pest, Magyarország 20 dec 2017

JCB földmunkagépek hivatalos magyarországi forgalmazójának megbízásából azonnali kezdéssel keresünk szigetszentmiklósi központjába új munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Szakirányú végzettség (földmunkagép, mezőgazdasági gépszerelő vagy autószerelő végzettség)
1-3 év szakmai tapasztalat
Jó problémamegoldó képesség
B kategóriás jogosítvány,
Megbízhatóság, önállóság,
Pontos, precíz önálló munkavégzés

Előnyt jelent:
Angol nyelv ismeret
Autó villamossági ismeretek
Hidraulikus ismeretek
Felhasználói szintű PC ismeretek (Internet és MS Office)
Utazó szervizesként szerzett tapasztalat
Szigetszentmiklósi, vagy környéki lakhely

Feladatok:
Földmunkagépek javítása és szervizelése
Hibakeresés és hibaelhárítás
Állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
Elvégzett munkák adminisztrációja

Amit kínálunk:
Azonnali munkakezdés, hosszú távú munkalehetőség
Versenyképes jövedelem,
Céges szervizautó, mobiltelefon, laptop
Stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési és hosszú távú munkalehetőség,
Főállású, alkalmazotti bejelentett munkaviszony (egy műszak).

Munkavégzés helye:
Szigetszentmiklós

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: pest215@worklife.hu