This job listing has expired and may no longer be relevant!

Főkönyvelő

whctatabanya Főállás  Marcali, Somogy, Magyarország 8 már 2018

Az állás leírása

Céges partnerünkhöz keresünk főkönyvelő munkatársat !

FELADATOK:

  • a néhány fős pénzügyi és számviteli osztály működésének koordinálása, feladatok delegálása
  • stratégiai együttműködés az ügyvezetéssel, pénzügyi folyamatok, rendszerek fejlesztésében, munkafolyamatok optimalizálásában
  • bevallások (havi, negyedéves, éves), beszámolók, havi riportok készítése
  • adóhatósági ellenőrzésekhez szükséges anyagok összeállítása, ellenőrzés lebonyolítása
  • teljes körű könyvelési és zárási feladatok ellátása
  • analitikák, számviteli kontrolling készítése, ellenőrzése
  • adók és járulékok kiszámítása, bevallása
  • adóváltozások nyomon követése
  • mérleg és eredménykimutatások elkészítése
  • együttműködés a társosztályokkal, könyvvizsgálóval, bér- és TB funkciók támogatása

ELVÁRÁSOK:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • azonos területen és munkakörben szerzett több éves szakmai gyakorlat
  • gazdasági területen szerzett referenciaértékű szakmai vezetői tapasztalat
  • MS Office magabiztos használata
  • Excel gyakorlati ismerete
  • ERP rendszer gyakorlati ismerete előny
  • rendszerek, folyamatok bevezetésében szerzett gyakorlat előny
  • szervezői adottság, koordinációs készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • céges gépkocsi, telefon, laptop
  • biztonságos, stabil vállalati háttér
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai továbbképzések
  • versenyképes fizetés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • minimum 3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Német nyelvtudás előny

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Marcali

A jelentkezéseket ezen az email címen várjuk: nyireti.dora@whc.hu