This job listing has expired and may no longer be relevant!

Foglalkoztatás koordinátor

Down Alapítvány Főállás  Nincs megadva 8 már 2018

Down Alapítvány Gondozóháza a X. kerületben fejlesztő foglalkoztatáshoz foglalkoztatás koordinátort keres!

 Feladatok:

–  Koordinálja a gondozóházban zajló fejlesztő foglalkoztatást

–  Ezzel kapcsolatos munkaügyi anyagokat elkészíti, folyamatosan rendben tartja, mind elektronikusan, mind papír alapon

–  Elkészíti az előírt táblázatokat, melyeket napra készen vezet, az időszakos beszámolókkal, elszámolással együtt

–  Hivatali ellenőrzés alkalmával elkészíti a Szerv által kért nyilvántartásokat és azokat prezentálja is

–  A termékek értékesítése érdekében az árusításokat lebonyolítja

–  A gyártott termékekről promóciós anyagokat készít, és azokat terjeszti a vezetőjének engedélyével

  • Részt vesz az engedély iránti kérelem előkészítésében
  • Részt vesz a szakmai program elkészítésében
  • Előkészíti a szociális foglalkoztatási támogatással kapcsolatos igényléseket
  • Képviseli az intézményt a foglalkoztatással kapcsolatos ügyekben
  • Összesíti a jogszabályban előírt kötelezően vezetendő nyilvántartásokat, elszámolásokat
  • Szervezi a reklám és marketing tevékenységeket
  • Előkészíti a termékek értékesítési tervét
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal
  • A termékek előállításához szükséges anyagszükségletről gondoskodik
  • Szorosan együttműködik az ápolási vezetővel és a gyógypedagógussal
  • Az ügyfelek fejlődésének nyomonkövetése és dokumentálása
  • A foglalkoztatási terv kialakításában való részvétel
  • Figyelemmel kíséri a Szolgáltatási napló naprakész vezetését

Elvárások:

 – érettségi bizonyítvány/gazdasági v. szociális végzettség

– kreativitás, szépérzék

– nagyon jó szervezőkészség

– empátia

Előny:

 – hasonló területen szerzett gyakorlat

– szociális vagy közgazdasági végzettség/főiskola

 Amit kínálunk:

– Stabil háttér

– Családias környezet

– Fejlődési lehetőség, hosszú távú munkalehetőség

- Telefonon: Kaucsicsné Zsóri Katalin intézményvezetőnél a 20/260-2287 telefonszámon

- Elektronikus úton: kaucsicsne@downalapitvany.hu

- Személyesen: 1107 Budapest, Zágrábi u. 13