This job listing has expired and may no longer be relevant!

Flotta értékesítő

Opel Sziget Főállás  Szigetszentmiklós, Pest, Magyarország 8 már 2018
feher_opel_sziget_logo

Az állás leírása

Gépjármű márkakereskedésbe és márkaszervízbe

FLOTTA ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársat keresünk

Feladatok:

– Új partnerek felkutatása

– Új gépkocsi és/vagy szerviz szolgáltatás értékesítése kis-, közép- és nagyvállalatok részére

– Aktív és folyamatos kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás a potenciális vállalati ügyfelek döntéshozóival, flottakezelőkkel

– Ajánlatok, tenderek elkészítése, üzletszerzés

– Ügyféltárgyalások lebonyolítása

– Az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos

aktualizálása

– A vezető felé beszámolók, riportok készítése

– Kapcsolattartás az importőrökkel

Elvárások:

– Minimum középfokú végzettség

– Kiváló kommunikációs képességek szóban, írásban

– MS Office szoftverek ismerete

– Határozott, hiteles fellépés

– Ügyfél centrikus gondolkodás

– B kategóriás gépjármű vezetői engedély

– Ambiciózus személyiség

– Gépjárműértékesítésben szerzett tapasztalat

Előny:

– Flottaértékesítési vagy kezelési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Kiemelkedő juttatási csomag

– Kihívásokkal teli, változatos, mozgalmas munkakör

– Stabil munkahely, családias hangulat

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát küldje el nekünk az alábbi e-mail címre: ivancsevits.gabor@opelsziget.hu