This job listing has expired and may no longer be relevant!

Felszolgáló, pultos

GustoArt Kft. Főállás  Nincs megadva 18 dec 2017

A Palotanegyed szívében, a Mikszáth térhez közeli Fine Bistro és Borbár-ba keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat felszolgáló munkakörbe.

Feladatok:
– Ételek-, italok felszolgálása
– Vendégek teljes körű kiszolgálása, szakmailag tökéletes tájékoztatása
– Részvétel a rendezvények lebonyolításában
– Raktárkezelés, árukezelés
– Számla, nyugta készítése az előírásoknak megfelelően, ellenőrzése, fizettetés, napi elszámolási, adminisztrációs teendők elvégzése
Elvárások:
– Érettségi és középfokú szakirányú végzettség
– Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
– Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás előny
– Pontos, megbízható munkavégzés
– Vendégközpontú, határozott fellépés
– Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:
– hosszú távú, stabil munkahely
– versenyképes bérezés
– azonnali munkakezdés

Jelentkezni e-mailen, fényképes önéletrajzzal, nettó-fizetési igény és referencia megjelöléssel az alábbi címen lehet:

gustoartkft@gmail.com