This job listing has expired and may no longer be relevant!

Fejlesztőmérnök

Szigeti Zsolt Főállás  Érd, Pest, Magyarország 19 dec 2017

Több mint 60.000 alkalmazott, 100 autóipai beszállító, 60 telephely, 20 ország, 5 iparág és egyetlen cél:

Egyedit létrehozni.

Ez a mondat vált küldetésünkké. Mi mindannyian azon dolgozunk, hogy biztonságossá, kényelmessé és lenyűgözővé tegyük a jövő autóját. Minden projektjünk kihívást és lehetőséget jelent arra, hogy egyedi karaktert alkothatunk a prémim kategóriás autók interiőr elemeinek fejlesztése során. Ahogyan minden új megbízás egy kihívás, úgy minden teljesített projekt egy új siker számukra és az egész cégcsoport számára.

Szeretnénk, ha munkáddal Te is részesévé válnál a küldetésünknek!

Téged keresünk, ha:

• Felsőfokú műszaki végzettséged van, lehetőség szerint gépészmérnök
• Jellemző rád,hogy nyitottan, rugalmasan és lelkesen nézel szembe a nemzetközi piacok kihívásaival
• Dolgoztál már 3D-s tervezőszoftverel (Catia V5 vagy NX)
• Nem okoz gondot, hogy a német és/vagy angol kollégáinkkal konzultálj, szóban és írásban egyaránt
• Csapatjátékos vagy, de szeretsz önállóan is dolgozni
• Precíznek és megbízhatónak tartod magad
• Jellemző rád a felhasználó központú gondolkodás

Amiben a segítségedre lehetünk:

•Karrierlehetőséget biztosítunk számodra
•Nemzetközi munkakörnyezetben dolgozhatsz
•Rugalmasan oszthatod be a munkaidődet
•Fiatal és innovatív csapat vesz körül nap mint nap
•Biztos, hosszú távú munkalehetőségre számíthatsz
•Kiemelkedő cafeteria juttatás, sokféle választható elemmel

Mindennapi feladataink:

• Vevői követelmények analízisét végezzük
• Építési/szerelési elemek szerkesztünk előzetesen megjelölt igények alapján
• 3D-konstrukciókat hozunk létre, 3D-CAD modell elkészítéséhez műszaki ábrázolással
• Adatbankok technikai dokumentációját végezzük
• Részt veszünk a megfelelő anyagok kiválasztásában
• Rizikóanalízisek készítünk (pl. FMEA)
• Mérési eredmények ellenőrzünk

Szigeti Zsolt

tel: 06-30-327-2424
vagy
divago@freemail.hu