This job listing has expired and may no longer be relevant!

Éttermi Front Desk munkatárs

Pizza Hut Pólus Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 19 aug 2017
pizza_hut_new_logo_2014

Légy részese annak, ahogyan egy világmárka meghódítja Magyarországot egyik legújabb éttermünk csapattagjaként!

Pályakezdők és anyukák jelentkezését is várjuk!

Amit ajánlunk:

  • Vadonatúj éttermi környezet, remek társaság és vendégközpontú
  • Intenzív bevezető oktatás: Mindent megtanítunk!
  • Rugalmas munkaidő – beosztás
  • Fix havi bér, cafetéria és havi bonusz, nagyon kedvezményes napi étkezés
  • 25%-os kedvezménykártya KFC és Starbucks éttermekben és kávézókban
  • Folyamatosan elérhető új manageri pozíciók– akár 6-8 hónap alatt vezető lehetsz!

Feladataid:

  • Vendégek kedves, mosolygós és magas szintű kiszolgálása
  • Minőségi termékek biztosítása vendégeink részére
  • Napi operációs feladatok elvégzése, tiszta és szervezett munkakörnyezet biztosítása

Amit várunk tőled:

  • Proaktív, energikus és vendégközpontú személyiség, jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság: munkavégzés hétvégén és változó műszakokban

Előny:

  • Vendéglátás területén szerzett szakmai tapasztalat, angol nyelv

Munkavégzés helye:
1152 Budapest, Szentmihályi út 131.

Ha szeretnél csatlakozni a Pizza Hut csapatához, önéletrajzodat várjuk a phpolus@amrest.eu a-mail címre.
További kérdés esetén, kérlek, hívd az alábbi telefonszámot: 06706821834