Éttermi dolgozó

Prohuman2 Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

Légy része olasz éttermünk csapatának! Munkatársakat keresünk az éttermi dolgozó pozícióba.

Ez a Te nagy lehetőséged, ha imádod az olasz konyhát, a pörgést, és szeretnél csapatunk tagja lenni! Jelentkezz, ha szívesen kipróbálnád magad egy új étteremben!

Feladatok:

  • Vendégek udvarias hatékony kiszolgálása
  • Ételek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés

Előnyök:

  • Olasz konyha ismerete
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető munkahely Budapest központjában
  • Gyönyörű munkakörnyezet

Kapcsolat:

  • E-mail: job5865@prohumanallas.hu
    Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmed, és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz a feltüntetett e-mail címen vagy hívd a 70/1975296.