This job listing has expired and may no longer be relevant!

Éttermi dolgozó

Prohuman2 Részmunkaidő  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017

Légy része olasz éttermünk csapatának! Munkatársakat keresünk az éttermi dolgozó pozícióba.

Ez a Te nagy lehetőséged, ha imádod az olasz konyhát, a pörgést, és szeretnél csapatunk tagja lenni! Jelentkezz, ha szívesen kipróbálnád magad egy új étteremben!

Feladatok:

  • Vendégek udvarias hatékony kiszolgálása
  • Ételek, alapanyagok előkészítése a megfelelő szabályok szerint
  • Étkező terület, konyhai gépek és berendezések tisztaságának biztosítása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Dinamikus, rugalmas munkavégzés

Előnyök:

  • Olasz konyha ismerete
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Könnyen megközelíthető munkahely Budapest központjában
  • Gyönyörű munkakörnyezet

Kapcsolat:

  • E-mail: job5865@prohumanallas.hu
    Amennyiben hirdetésünk felkeltette a figyelmed, és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz a feltüntetett e-mail címen vagy hívd a 70/1975296.