Esztergályos Budapest XVIII. kerület

Man at Work Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Az állás leírása

ESZTERGÁLYOSOK FIGYELEM

Ipari hidraulikák gyártásával, felújításával foglalkozó partnercégünk részére keresünk esztergályos, forgácsoló munkatársakat XVIII. kerületi munkavégzéssel

Feladatok:

  • hagyományos esztergagép szakszerű üzemeltetése
  • alkatrészek gyártása hagyományos esztergagépen
  • rajz alapján az alkatrészek méretpontos legyártása, javítása

Elvárások:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • nagyfokú önállóság, pontosság, precizitás
  • megbízhatóság

Bér:

  • bruttó 1200 Ft/óra
  • bruttó 300 Ft/óra minőségi prémium
  • nettó 8300 Ft cafetéria

Hosszú távú, stabil munkahely!

Munkaidő :

H-P 7:00-15:20

Várjuk önéletrajzát a bukovenszki.aliz@manatwork.hu email címre!

További kérdés esetén pedig keressen minket a +3620/216-4402 telefonszámon!

(Magán munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)