ÉRTÉKESÍTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐ (Dunántúl)

allashirdetes17 Főállás  Győr, Győr-Moson-Sopron, Magyarország 28 sze 2017

Fogászati eszközöket forgalmazó kisvállalkozás keres értékesítő munkatársat Dunántúl területére.

Elvárások:
–        minimum középfokú végzettség
–        „B” kategóriás jogosítvány
–        utazási hajlandóság
–        precíz munkavégzés
–        ápolt külső, udvarias jellem
–        MS Office felhasználói szintű ismerete
–        önállóság, szervezőkészség

Feladatok:
–        a cég által forgalmazott termékek értékesítése, meglévő illetve új ügyfeleknek (kutatómunkát is igényel)
–        értékesítési útvonalak tervezése
–        az értékesítés menedzselése, az eladástól a kifizetésig
–        megrendelések összesítése, jelentések készítése a cégvezető  felé

Előnyök:
–        fogászati területen szerzett szakmai végzettség és / vagy értékesítési tapasztalat
–        saját gépjármű (később cegauto)
–        dunántúli lakóhely (ajánlott)

Munkaidő: Hétfőtől-péntekig egyéni időbeosztással, utazással

Fizetés: teljesítményorientált bérezés

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a dentalmunkatars@gmail.com e-mail címre

Fényképes önéletrajzzal a dentalmunkatars@gmail.com e-mail címen.