This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítők jelentkezését várjuk!

Serbán Tímea Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 14 aug 2017

Az állás leírása

Önt keressük, ha

  • érdeklődik az ingatlanpiac iránt
  • ha tudja, hogy, Ön miben igazán jó, és miben kell még fejlődnie
  • ha elkötelezett és hosszú távú együttműködésre vágyik
  • ha folyamatos szakmai kihívásokat keres
  • ha motivált, megbízható munkaerőnek tartja magát
  • ha Ön az önmegvalósítás lehetőségét keresi munkájában

Amennyiben hisz abban, hogy a fentiek szerint Önt keressük, tekintse meg aktuális állásajánlatainkat! A beérkezett jelentkezéseket a pozíció leírásban meghatározott kritériumok alapján áttekintjük. Ha a meghirdetett pozícióra támasztott elvárásoknak megfelel, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Önéletrajzát az serban.timea@dh.hu   várjuk.

Miért érdemes csatlakoznia?

Célunk egy olyan csapat kialakítása és fenntartása, amely elősegíti a szervezet céljainak elérését a megfelelő szakemberek megszerzése, megtartása és motiválása révén. Sikereink elérésének kulcsa munkavállalóink ösztönzése a hatékony munkavégzésre, a szaktudás és képességek fejlesztésére, annak érdekében, hogy továbbra is sikeres, dinamikus és piacvezető céget építsünk!

Támogató, a teljesítményt, erőfeszítéseket és a hozzáértést elismerő vezetői gárda fogadja újonnan érkező kollégáinkat. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy olyan vezetőink legyenek, akik nagy figyelmet fordítanak a célok és elvárások egyértelmű meghatározására, a rendszeres visszajelzésre, és az eredmények, erőfeszítések elismerésére.

Nyitott pozícióink:  Értékesítő

Értékesítési, értékesítés-támogatási feladatok:

  • A Megbízó marketing rendszerének keretében érkező ügyfél regisztrációk feldolgozása; kapcsolatfelvétel, illetve időpont-egyeztetés az ügyfelekkel
  • Potenciális ügyfelek fogadása, ügyféligények feltérképezése, a megbízott által nyújtott lehetőségek prezentálása, kiválasztott lakások bemutatása
  • Ügyfél – vételi szándék esetén vételi ajánlat rögzítése; esetleges áralku során kommunikáció elősegítése a vevő és a Megbízó között
  • Vételi megállapodás esetén szükséges dokumentáció elvégzése; együttműködés a Megbízott jogi képviselőjével
  • Megbízó Ingatlan és ügyfélnyilvántartó rendszerének nyomon követése, szükséges adminisztráció elvégzése a rendszerben
  • Megbízó által meghatározott költségkeret felhasználásával hirdetésfeltöltés ingatlanértékesítési weboldalakra, a hirdetés státuszának nyomon-követése
  • Értékesített lakások ügyfél részére történő birtokbaadása, a tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció elvégzése (Megbízó műszaki felkészítését követően)

Szakmai Elvárások:

  • Felső, vagy középfokú végzettség
  • Legalább 1 – 2 éves értékesítési tapasztalat illetve kereskedelmi tapasztalat
  • Ingatlanértékesítési, vagy szolgáltatás-értékesítési tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, kompromisszum készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • Angol nyelvtudás előny
  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság, mobilitás
  • Számlaképesség

Amit kínálunk:

  • Professzionális háttértámogatás
  • Kimagasló kereseti lehetőség
  • Központilag finanszírozott marketingtámogatás

Jelentkezését kérjük, hogy az  serban.timea@dh.hu  címünkre küldje meg.