This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő/anyaggazdász

ÚjHÁZ Centrum (Trend-Pont Kft.) Főállás  Nyíregyháza, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Magyarország 19 jul 2017
Trend-Pont_Allashirdetes_sablon_ertekesito_1200x1200

Ha szeretnél egy jó csapatban, felelősségteljes önálló munkakörben igényes környezetben dolgozni, akkor olvasd hirdetésünket tovább!

Értékesítő/Anyaggazdász

pozícióba keresünk kollégát, aki az alábbi személyes kompetenciákkal rendelkezik:

  • Ügyfél orientáltság
  • lendületesség, gyorsaság.
  • pozitív-, eredményorientált,
  • csapatszellemű hozzáállás;
  • nagyfokú önállóság;

ha, ehhez az alábbi szakmai elvárások is társulnak:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • kimagasló kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt);

és az elképzelésednek megfelelő feladatokat is kínálunk:

  • Szakmai tanácsadás és személyes kiszolgálás nyújtása az Ügyfeleknek, a Társaság által forgalmazott termékek fejlődő értékesítése.
  • Az anyaggazdálkodás terén a Társaság által forgalmazott és hozzá tartozó termékek versenyképes beszerzési feltételeinek biztosítása, a beszerzések bonyolítása, a terméktörzs és készletek naprakész karbantartása.

akkor TE vagy az új kollégánk!

Munkavégzésünk helye:

Nyíregyháza, debreceni út 271. újHÁZ Centrum (TREND-PONT Kft.)

Meg kell értened, hogy számunkra fontos a leinformálhatóság, ezért kérjük jelöld meg (motivációs leveledben) azt is, hogy referenciát tudunk-e rólad kérni

Kérjük, hogy Önéletrajzodat (illetve motivációs leveled) 2017.08.21.-ig

titkarsag@hazcentrum.hu

e-mail címre küldd!