Értékesítő-Vodafone partner

Marcsik-Tel Főállás  Dombóvár, Tolna, Magyarország 29 dec 2017

A Vodafone szerződéses partnerei országosan keresnek kollégákat az alábbi pozícióba:

Telekommunikációs Értékesítő

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy az ügyfeleink mellett a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Hiszünk abban, hogy kiváló munkatársaink szakmai segítségnyújtásával ezt el tudjuk érni, hiszen mi minden nap törődünk az ügyfeleinkkel.

FELADATOK:

  • • Vodafone üzletekben meglévő és leendő ügyfeleink kiszolgálása, termékek és távközlési szolgáltatások értékesítése
  • • Ügyfélszolgálati ügyintézés
  • • A Vodafone magas hozzáadott értékű szolgáltatásainak ajánlása, bemutatása, értékesítése
  • • Panaszok, reklamációk kezelése
  • • Szervizes ügyintézés és adminisztráció

ELVÁRÁSOK:

  • • Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • • Értékesítésben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • • Kiváló kommunikációs készség
  • • Alapszintű angolnyelv-ismeret
  • • Ügyfél centrikus hozzáállás
  • • Kiemelkedő értékesítői szemlélet
  • • Kiváló stressz-tűrő és problémamegoldó készség
  • • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • • A mobil kommunikációs piac és termékek ismerete előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • • Kimagasló értékesítői juttatási csomag (alapfizetés és motiváló jutalékrendszer)
  • • Teljes munkaidős foglalkoztatás, rugalmas beosztással
  • • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • • Fiatalos csapat, remek hangulat

A jelentkezéseket a megyeszékhely megjelölésével a allas@marcsiktel.hu email címre várjuk.