This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő / Területi képviselő

Vállalkozás Vezérlő Kft Főállás  Nincs megadva 29 dec 2017
201711281342236553780.vallalkozas-vezerlo

Az állás leírása

Területi képviselő / értékesítő

Információk az állásról:

Vállalkozás csoportunk felhő alapú szoftver termékek fejlesztésével foglalkozik több , mint 10 éve.  saját fejlesztésű egyedülálló startup, mikro kis és közepes vállalkozások számára fejlesztett előfizetéses  termékének a bevezetéséhez keresünk értékesítőket

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

új ügyfelek felkutatása,

Új és meglevő ügyfelekkel való kapcsolattartás, telefonon, személyesen, illetve online

termékek bemutatása az ügyfeleknek,

belső kapcsolattartás a fejlesztőkkel és a támogatói csapattal az ügyfelek visszajelzéseiről a termék fejlesztés érdekében.

részvétel a termék fejlesztésben az ügyfél visszajelzések alapján

Elvárások/Amit kérünk:

jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség,

Elkötelezett, lojális gondolkodásmód,

Határozott, megnyerő fellépés

Eredményorientált, kreatív személyiség

Magabiztos számítástechnikai ismeretek

B kategóriás jogosítvány,

Számlaképesség (vállalkozói jogviszony),

Előnyök:

tapasztalat értékesítési területen

üzleti kapcsolat rendszer

Saját autó

Amit kínálunk:

rugalmas-kötetlen időbeosztás,

hosszú távú munkalehetőség

Kiemelkedő teljesítmény alapú jövedelem,

Motiváló prémium rendszer

ingyenes képzések

Mobiltelefon / Tablet  / mobilinternet

Egyéb:

Olyan jelentkezőket várunk akik tiszta célokkal rendelkeznek és céljaik érdekében képesek kilépni a komfort zónájukból és hajlandóak nagy teljesítmények elérésére, tudják, hogy az életben csak akkor tudnak előre jutni ha tesznek érte, mi biztosítjuk a karrier és az anyagi lehetőségeket.

A jelentkezéseket és fényképes önéletrajzokat az:

info@vallalkozasvezerlo.hu e-mail címre várjuk