This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő, szakeladó

220volt Magyarország Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jul 2017

Az állás leírása

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK, ELVÁRÁSOK:

– Értékesítésben szerzett munkatapasztalat

– Fotós termékek szakszerű ismerete, vagy jó műszaki ismeret

– Vásárló orientált beállítottság, rugalmasság

– Jó kommunikációs készség

– Terhelhetőség

– Jó probléma megoldás

– Megbízhatóság, önállóság

– Társalgási szinten Angol nyelv használata

Előnyt jelenthet:

– Hasonló területen szerzett tapasztalat

– Számlázási alapismeretek

– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

– 1-3 éves szakirányú, kereskedelmi szakmai tapasztalat

– Pénztárgép használata

AMIT KÍNÁLUNK:

– Versenyképes fizetést

– Felelős munkakört

– Nemzetközi piacvezető cég biztos hátterét

– Személyes sikerek, fejlődés elérésének lehetőségét

Jelentkezés csak fényképes önéletrajzzal: info@220volt.hu