This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő munkatárs

Meligen Hungary Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017

A MELIGEN Hungary vendéglátó egységek, szálláshelyek, kiállítások, bemutatótermek, ingatlanok és egyéb épületek 3 dimenziós szkennelésével foglalkozik. A MELIGEN 3D Magyarországon egyedülálló, piacképes új technológia, amely által cégünk dinamikusan növekedő, folyamatosan fejlődő, lehetőségekkel teli működést tesz lehetővé. Vallott és követett értékeink: tisztességes üzletpolitika, világos kommunikáció, értékteremtés. Éppen ezért a MELIGEN 3D technológiájának hazai piacra való bevezetése kulcsfontosságú a hosszú távú eredmények elérése érdekében.

FELADATOK:

  • folyamatos tanácsadás és intenzív kapcsolattartás a partnerekkel,
  • ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, személyes találkozások lebonyolítása, ügyfél igényekre egyedi megoldások kidolgozása,
  • az elnyert üzletekkel kapcsolatban a szerződések előkészítése, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása az értékesítési vezetővel együttműködve,
  • új ügyfelek felkutatása,
  • akciók, újdonságok kidolgozásban való aktív részvétel,
  • heti/havi riportok készítése,
  • önálló munkavégzés,
  • Piaci részesedés növelése,
  • Kapcsolattartás a központtal és a kollégákkal.

ELVÁRÁSOK:

  • Önálló, kreatív munkavégzésre alkalmasság,
  • üzleties megjelenés,
  • szorgalmas, agilis, precíz, céltudatos személyiség,
  • Kiváló kommunikációs és tágyalási képesség, magabiztos, sikerorientált, dinamikus egyéniség,
  • Kereskedelmi attitűd,
  • Megbízható, önálló munkavégzés, nagy terhelhetőség, jó szervező készség
  • “B” típusú jogosítvány és vezetői gyakorlat,
  • MS Office alapszintű ismerete (Excel, Word, Levelezés),
  • Pályakezdők jelentkezést is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai továbbképzéseket, fejlődési lehetőséget,
  • stabil, dinamikusan fejlődő cég,
  • kötetlen munkaidő,
  • értékesítést segítő anyagok rendelkezésre bocsátása,
  • kiemelkedő jövedelem.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Értékesítési gyakorlat,
  • Angol és/vagy német nyelvtudás.
  • Területen lévő lakhely.

Jelentkezés fényképes önéletrajz elküldésével az info@meligen.hu e-mail címre.

FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ ELKÜLDÉSÉVEL AZ INFO@MELIGEN.HU E-MAIL CÍMRE.