This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő mérnök

Verepker Főállás  Nincs megadva 8 már 2018

A Yawal alumínium profil rendszerek magyarországi forgalmazója

Értékesítő-mérnök kollégát keres Nyugat Magyarország területére

Feladatok:

Ablakgyártó cégekkel való kapcsolattartás

Nyílászáró rendszer értékesítése a ablakgyártó cégeknek

Kapcsolattartás az építészekkel, generál kivitelező cégekkel

Új ügyfelek felkutatása

Tárgyalások megszervezése lebonyolítása

Elvárások:

Mérnöki, vagy technikusi műszaki végzettség ( előny: Építészmérnöki, Építőmérnöki, Gépészmérnöki végzettség)

Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,

Építő Ipari értékesítés területén szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Értékesítési tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

Dinamikus, fiatalos csapatban történő munkavégzés;

Rugalmas, teljesítménycentrikus munkavégzés és munkaidő;

Versenyképes juttatások, kiemelt teljesítménybónusz;

Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet;

Rendszeres külföldi és hazai tréningek;

Változatos és önálló munka

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Dunától nyugatra ( Nyugat Magyarország+Buda)

Jelentkezés: Önéletrajz megküldésével az info@verepker.hu

Információk: www.verepker.hu

Önéletrajz megküldésével az info@verepker.hu  címre.