This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő (Budaörs)

Értékesítő (Budaörs) Főállás  Nincs megadva 1 aug 2017
ED_logó

Az EXTREME DIGITAL munkatársat keres ÉRTÉKESÍTŐ munkakörbe, Budaörsre!

Milyen feladatokat kínálunk neked?

·         Műszaki tanácsadást a szaküzletbe betérő vásárlók számára,

·         műszaki termékek, valamint szolgáltatások értékesítését,

·         értékesítéshez kapcsolódó szolgáltatás-ügyintézést (áruhitel, kiterjesztett garancia),

·         a termékek naprakész ismeretét,

  • árukiadást, -bevételezést,
  • a bolti rend fenntartásában való részvételt,

·         a munkakörrel kapcsolatos oktatásokon való részvételt.

Mit kérünk Tőled ezért cserébe?

·         Középfokú végzettséget (középiskolai érettségi),

·         műszaki termékek iránti érdeklődést,

·         jó számítógépes ismereteket,

·         ügyfélorientált gondolkodásmódot,

·         jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készséget,

·         precíz és önálló munkavégzést, ugyanakkor hajlandóságot a csapatmunkára,

·         terhelhetőséget, megbízhatóságot.

Előnyt jelent:

  • Műszaki területen szerzett értékesítési tapasztalat.

Mit kínálunk Neked?

·         Alap- + teljesítményalapú bért + cafeteriát,

·         kihívást jelentő, felelősségteljes munkakört,

·         szakmai fejlődési lehetőséget,

·         dinamikus csapatban való munkavégzést.

Hol fogsz dolgozni?

Budaörsön, az Extreme Digital szaküzletében (2040 Budaörs, Kinizsi u. 5.)

Hogyan tudsz jelentkezni?

·         Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal,

·         a pozíció és a kereseti igény megjelölésével,

·         ezen az e-mail címen: allas_4034061601@edigital.hu