This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő

Privóczkyné Gruber Anita Főállás  Nincs megadva 16 már 2017

Keresem új kollégámat/kolléganőmet értékesítési munkakörbe, aki:
– nem fél a kihívásoktól
– szeret csapatban dolgozni
– agilis, talpraesett és szorgalmas
– hosszú távú munkahelyet keres
– fontos neki a rugalmas időbeosztás
– szereti a változatos napi teendőket
– szeretne nagyon jól keresni

A sikeres pályázó:
– közép- és felsőfokú végzettségének megfelelően keresi helyét és értékét a hazai munkaerőpiacon,
– változtatni akar és képes a jelenlegi élethelyzetén,
– magas erkölcsi és anyagi motivációval bír,
– fontos számára az anyagi biztonság megteremtése, a magas díjazás elérése,
– szívesen dolgozna egy új, folyamatosan fejlődő csapatban,
– szereti a kihívásokat és elkötelezettséget vállal az új szakmai elvárásokkal szemben

-életkora max.40 év
Előny:
– biztosításközvetítői ismeretek
– telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
– kiváló humorérzék

Amit kínálunk:
– életre szóló hivatás,
– versenyképes jövedelem,
– folyamatos, magas szintű képzés,
– szakmai kihívás és vezetői karrierlehetőség,
– stabil, megbízható cég biztonságos háttere,
– mentori támogatás,
– összetartó csapat,
– rugalmas időbeosztás.

Elvárások:
– min. érettségi (diploma vagy PSZÁF vizsga előnyt jelent),
– üzleti megjelenés,
– felhasználói szintű számítógépes ismeret,
– jó kommunikációs képesség.

Ha magadra ismertél, ne habozz, küld el fényképes önéletrajzod a lent található e-mail címre, hogy egy személyes találkozón megbeszélhessük a részleteket!
Jelentkezni lehet, fényképes önéletrajzzal: startupfehervar@gmail.com