This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítő

Platinum Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 16 jún 2017

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi, egészségmegőrző termékeket gyártó és forgalmazó magyar cég keresi leendő munkatársait,

értékesítő

pozícióba, teljes-és részmunkaidőben.

A leendő csapattagok főbb feladatai:

  • Potenciális ügyfelek felkutatása, valamint az új ügyfelek igényeinek felmérése
  • Szaktanácsadás
  • Mindennapi értékesítési feladatok és a hozzá kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Milyen számunkra az ideális jelentkező?

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Kiválóan kommunikál és szeret emberekkel foglalkozni
  • Segítőkész, ügyfélorientált
  • Kreatív, feltalálja magát bármilyen helyzetben, szereti az új feladatokat, a változatos munkakört
  • Munkájára és környezetére igényes

Előnyt jelent:

Releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix illetve teljesítményarányos, versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség

Amit még a cégről érdemes tudni:

Cégünk közel egy évtizede van jelen a nemzetközi piacon, jelenleg Európa négy országában foglalkozunk egészségmegőrző termékek előállításával és értékesítésével. Magas színvonalon állunk ügyfeleink rendelkezésére, ezért olyan munkatársakat keresünk, aki képes azonosulni ezzel az elhivatottsággal, kreativitásával és rátermettségével hozzá tud járulni a mindennapi munkavégzéshez.

Fényképes önéletrajz csatolásával a következő e-mail címen, a tárgyban megjelve az "értékesítő" pozíciót:  voucher.budapest@gmail.com

Felmerülő kérdések esetén a fenti e-mail címen, vagy a 06/30 820 6987-es telefonszámon tudunk tájékoztatást adni.