This job listing has expired and may no longer be relevant!

Értékesítési munkatárs

Budapest Centrum Főállás  Nincs megadva 20 okt 2017
33217_1452520384

Az állás leírása

Feladatok:
– Biztosítási termékek értékesítése
– Igényfelmérés, ajánlatok kidolgozása
– Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás
– Értékesítési vezető munkájának támogatása

Elvárások:
– Min. középfokú végzettség (felsőfokú végzettség vagy pénzügyi képzettség előnyt jelent, de nem feltétel
– Pontosság, céltudatosság
– Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
– Önálló és csapatmunkára való készség
– Jó kommunikációs és kiváló problémamegoldó készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– Értékesítési tapasztalat (személyes értékesítés vagy call center)

Amit kínálunk:
– Kiemelt jövedelem (Kezdeti alapjövedelem + jutalék + bónusz + állomány ápolási juttatás)
– Stabil munkahely
– Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
– Vezetői kinevelési program
– Kiváló csapat

Fényképes önéletrajzát várjuk a bpcentrumigazgatosag@gmail.com Telefonszám: +36202442448