Értékesítési munkatárs

STARLIFE HU KFT. Alkalmi munka  Budapest, Budapest, Magyarország 23 nov 2017
Logo STARLIFE

Az állás leírása

Szereted a kihívásokat és jól kommunikálsz az emberekkel?

Céltudatos és eltökélt embernek gondolod magad?

Szeretnél karriert építeni és pénzt keresni?

Nálunk megtalálod számításaidat!

Feladatok:

  • Saját hálózat kiépítése,
  • Előadások készítése,
  • Széles termék kínálatok ajánlása minden korosztály számára,

Elvárások:

  • Precíz pontos, önálló feladatok elvégezésre alkalmas,
  • Lojalitás a céggel szemben,
  • Megbízhatóság,
  • Üzleti gondolkodás, céltudatosság,
  • Jó kommunikációs készség az ügyfélkör kialakításához,
  • Rendezvényeket való aktív részvétel országos szinten,
  • Kapcsolattartás és ápolás a saját ügyfelekkel.

Előnyt jelent:

MLM rendszerben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Autó 333 autó program, akár egy hónap alatt,
  • Kiváló bónusz rendszer,
  • Jutalék kifizetése hetente,
  • Ösztönző külföldi jutalom utak,
  • 65%-os kedvezmény biztosítása a termékeinkre,
  • Családias környezet és jó hangulat.

Várunk csapatunkba!

Amennyiben jelentkezni szeretnél küld el a fényképes önéletrajzod a jennifer.szabo@starlife.hu email címre, vagy jelentkezz telefonon a +36 30 423 20 32.