értékesítési képviselő

Educa Kids Főállás  Hódmezővásárhely, Csongrád, Magyarország 28 sze 2017

Az állás leírása

                                              ÉRTÉKESÍTÉSI  KÉPVISELŐ

Feladatok :

  •  Iskolák látogatása , kapcsolattartás az igazgatókkal és a tanárokkal
  • Kiadványok forgalmazása és értékesítése
  • Napi jelentések
  • Célok elérése

Elvárások :

  • Aktív vezető saját autó
  • Kellemes és barátságos viselkedés ,kiadványunk bemutatásakor, az iskolákban és az óvodákban
  • A termék ismerete , emberekkel való munkakapcsolat, jó előadó kézsség
  • A Skype kommunikációs ismeretek
  • Önértékelés, pozitív gondolkodás, hatékony a kereskedelem területén
  • Önállóság

Munkaidő:

7:30- 16:00

A munkavégzés helye:

Hajdú- Bihar megye

Békés megye

Csongrád megye

Munkavállalói előnyök:

–  Karrier- és szakmai fejlődés

– Stabil és érdekes munka

-Vonzó fizetés

Információk a kiválasztási folyamatról:

Jelentkezésüket, önéletrajzukat küldjék el az e-mail cimünkre, educakids.hun@gmail.com tárgya: Üzletkötő

Végzettség :

Középfokú

Érettségi

Felsöfokú

Szükséges tapasztalat:

Legalább 1 év

Az alkalmazott követelmények:

–              korábbi tapasztalat értékesitésben

–              jó szervezési és kommunikációs képességek

–              munkahelyi rugalmasság

–           új dolog megtanulása

A cég rövid leírása

EDUCA KIDS s.r.o  egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cég,mely kézségfejlesztö könyveket szerkeszt és forgalmaz óvodák és általános iskola asló tagozatos gyerekei  részére.

Cégünk filozófiája az,hogy a  gyerekek szeressék a könyveket és általuk fejlödjenek.Ezért is a termékeinkkel játékos,szórakoztató módon tanulnak.

Jelentkezésüket, önéletrajzukat küldjék el az e-mail cimünkre, educakids.hun@gmail.com tárgya: Üzletkötő