érme feldolgozó értéktáros

TrezEx Hungária Zrt. Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Magyarország legnagyobb magyar magántulajdonban lévő készpénz-logisztikai társasága XI. kerületi központjába keres

munkatársat.

Feladata:

  • Értéktárosi feladatok teljes körű – fizikai és adminisztrációs – ellátása az érme feldolgozás területén
  • Az ügyfelek által beküldött érmeküldemények feldolgozása, értéktári kezelése
  • A pénz- és értékkezelés szabályainak betartása

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

A munkakör előnyei:

  • Teljes munkaidős (heti 40 órás) hivatalosan bejelentett, alkalmazotti jogviszony
  • egy műszakos 12 órás munkarend
  • A munkabér bankszámlára utalva minden hónap 8-ig
  • Fizetett túlóra, műszakpótlék
  • Fizetett szabadság és betegállomány
  • Utazási költségtérítés
  • Díjmentesen biztosított téli-nyári formaruha
  • Kiemelkedő Munkáltatói felelősségbiztosítás minden dolgozóra
  • Helyszínen történő üzemorvosi szolgáltatások
  • Kedvezményes mobil flotta dolgozóinknak és családtagjaiknak
  • Betanítás és folyamatos szakmai tréningek
  •  Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Szükséges készségek:

  • Feddhetetlenség
  • Szabályokat követő magatartás
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • Szigorú biztonsági szabályok és monotónia tűrése

 Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • számítógép készség szintű használata

Fényképes önéletrajzát alábbi email címre várjuk: hr@trezex.com

Online jelentkezés

10 nap