ÉPÜLET-ÜZEMELTETÉSI TECHNIKUS (BUDAPEST, XII. kerület)

WHC Kft. Főállás  Nincs megadva 5 máj 2018

Rendelkezel 3-5 éves tapasztalattal épületüzemeltetés terén? Szereted a pörgést, az újdonságokat, új kihívásokat? Szívesen dolgoznál modern munkakörnyezetben, nappalos munkarendben, egy fiatalos csapat tagjaként? Amennyiben tapasztalt szakember vagy és szereted a változatosságot emellett szívesen vennél részt évente egyszer külföldi kiküldetésen (Amerikai Egyesült Államok, Franciaország), akkor várjuk jelentkezésedet!

Megbízónk, magyar tulajdonban működő, közel 500 főt foglalkoztató cégcsoport egyik legfiatalabb tagja. Belső szolgáltató-központként az üzemeltetés területén is támogatják a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Leendő munkatársaik cégcsoporthoz tartozó ingatlanok üzemeltetésében is aktívan részt vesznek és lehetőségük van a legmodernebb technológiákkal találkozniuk munkájuk során.

Feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó négycsillagos hotel és modern irodaház folyamatos műszaki és esztétikai megfelelőségének biztosítása, fenntartása
  • a hotel épületének és környezetének ápolása, rendellenességek feltárása, megszüntetése
  • heti, negyedéves / féléves karbantartások
  • preventív, hibaelhárító és állagmegóvó karbantartási feladatok
  • a hotel épületében villanyszerelési feladatok, gépek, rendszerek napi szintű ellenőrzése (víz, hűtés-fűtés rendszerek felügyelete)
  • gépészeti korszerűsítési átalakításokban való aktív részvétel
  • anyagbeszerzés, szállítás, kapcsolattartás a külső szolgáltató partnerekkel

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (előny: villanyszerelő végzettség)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat üzemeltetés területén
  • igényes, megbízható, minőségi munkavégzés
  • proaktív, gondolkodó személyiség
  • “B” kategóriás jogosítvány
  • csúsztatott munkarend vállalása hétköznap
  • utazási hajlandóság (külföldi tartózkodás 1-3 hét/év)

Amit kínálunk:

  • folyamatosan új rendszerekkel, fejlesztésekkel működő munkakörnyezet
  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria)
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • céges munkaruha
  • külföldi munkavégzési lehetőség évente néhány alkalommal (1-3 hét)

Jelentkezésedet a honlapunkon keresztül várjuk az alábbi linken:

Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016