This job listing has expired and may no longer be relevant!

Építőipari gyakornok

INSERTUS-HR Kft Főállás  Kecskemét, Bács-Kiskun, Magyarország 10 már 2018
Insertus-001

Az állás leírása

Insertus-HR Kft.

Építőipari partnerünk részére keresünk gyakornokokat Bács-Kiskun megyében, kecskeméti telephelyükre.

Pozíció megnevezése: Építőipari gyakornok

Feladatok:

  • Építőipari betanított munkafeladatok elsajátítása, elvégzése,
  • Építésvezető szakmai instrukciói alapján történő munkavégzés,
  • Építőanyagok segédanyagok, szerszámok kézi mozgatása munkaterületen,
  • Átadásra kerülő építési felület megtisztítása és hulladékmentesítése,
  • Betanulás után önálló munkavégzés

Elvárások:

  • Befejezett általános iskolai tanulmányok és OKJ bizonyítvány,
  • 25 év alatti életkor a gyakornoki program támogatási kiírása alapján,
  • Érdeklődés az építőipari feladatok iránt, tanulási hajlandóság,
  • Nagyfokú rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége, változatos feladatok

Jelentkezés módja, fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu

Információ: 06 20 361 7531