ÉPÍTÉSVEZETŐ

WORKLIFE HUNGARY Munkaerő – Közvetítő Iroda Főállás  Nincs megadva 23 nov 2017

Nagy múlttal rendelkező, magyar tulajdonú, főként generál magasépítéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Elvárások:
Építész vagy építőmérnöki műszaki végzettség
3-5 év generál magasépítési tapasztalat
Felelős műszaki Vezetői jogosultság (hiánya nem kizáró ok)
Felhasználói szintű számítógépes ismertek
Technikai, műszaki felkészültség
B kategóriás jogosítvány
Stratégiai gondolkodás
Kiemelkedő problémamegoldó képesség
Önálló munkavégzés
Kimagasló szervező- és kommunikációs készség
Vezetői készségek

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Elsősorban magasépítési kivitelezési munkák helyszíni szervezése, irányítása, ellenőrzése
Építőmesteri, elektromos és gépész alvállalkozók versenyeztetése, munkájának ellenőrzése, koordinálása
Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása, e-építési napló vezetése
A költségek és műszaki ütemtervek naprakészen tartása, a kivitelezési munkát határidőben és az előirányzott költségkereteken belüli teljesítése

Amit kínálunk:
stabil, bejelentett, barátságos munkahely
önálló, változatos feladatok
rugalmas munkavégzés
versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Rugalmas, Budapesten belül

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp323@worklife.hu