Állás részletei

Információk

Megbízónk egy piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget a következő pozícióban.

Építésvezető

Feladatok/felelősségi körök:

  • építéshelyszín operatív vezetése
  • alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Képzettség/követelmények:

  • okleveles építőmérnök végzettség
  • 3-5 építésvezetői tapasztalat
  • jó szervezőkészség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés
  • nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent

  • aktív, kommunikáció képes angol, vagy német nyelvtudás

Amit megbízónk ajánl:

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Versenyképes javadalmazás
  • Dolgozói kedvezmények
  • Aktív sportélet és közösségi programok
  • Karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, regisztráljon: http://www.banyaiconsulting.hu/allasajanlatok/671 és jelentkezzen az állásra. Esetleges kérdéseit az palyazat@banyaiconsulting.hu email címre várjuk

Állások, amik érdekelhetnek