ELLENŐR- Menetrendszerinti BUSZ-járatra

TRANS-TOUR 90 Kft Főállás  Nincs megadva 28 sze 2017

Az állás leírása

A TRANS-TOUR 90 Kft. 27 éves szakmai múlttal,

Belföldi, menetrendszerinti autóbuszjárataira keres ELLENŐR kollégákat

Elvárások, követelmények:

– Legalább középfokú végzettség

– Jó konfliktus-tűrő képesség

– Rugalmas, önálló munkavégzés

– Pontos adminisztrációs készség

– Csapatban való együttműködés képessége

– Büntetlen előélet

– Józan életűség

Előnyt jelent:

– Ellenőrként szerzett gyakorlat

– Legalább B kategóriás jogosítvány megléte

Munkavégzés helye:

– Jelenlegi Nyíregyháza-Kótaj-Buj-Tiszabercel-Gávavencsellő-Balsa útvonalú járat

– Jelenlegi Nyíregyháza-Budapest útvonalú járat

– Nyíregyházához 50km-es távolságban, tervezett járatbővítés vonala

Amit kínálunk:

– Korrekt fizetés- megállapodás szerint

– Munkabéren kívüli juttatások, mint az egészségpénztári és nyugdíjpénztári befizetések, Cafetéria, stb. (esetleg albérlet támogatás, lakáshitel-támogatás, stb.)

– Megfelelő munkakörülmények

– Fiatalos, rugalmas irányítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a transvonal@gmail.com címre,

telefonon érdeklődhet +36 70/3342460 számon.