Élelmiszer csomagoló

Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. Főállás  Törökbálint, Pest, Magyarország 13 aug 2017
Naf_logó

Az állás leírása

A NAPRA FORGÓ NONPROFIT KÖZHASZNÚ KFT.
gyártó partnere részére munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Termékek kézi csomagolása, címkézése, dobozolása (gyártósor mellett)
  • A munkaterület tisztán és rendben tartása
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság és rugalmasság
  • Fizikai állóképesség
  • Egészségügyi könyv a munkába álláshoz szükséges

Előnyt jelent:

  • a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
  • Legális, bejelentett munka
  • Pontos, korrekt bérezés
  • Munkába járás költségtérítése Mt. szerint, vagy munkába szállítás céges busszal

A munkavégzés körülményei:

  • 2, vagy 3 műszakos munkarend
  • Álló munkavégzés
  • +7 Celsius fok a helyiségben

A munkavégzés helye:  Törökbálint

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Érdeklődjön, jelentkezzen a 06-20/366-39-93-as telefonszámon, munkanapokon 8-16 óra között. Jelentkezését leadhatja önéletrajzzal a megpályázott „élelmiszer csomagoló” megnevezéssel az oneletrajz@napra-forgo.hu e-mail címre is.