Elektronikai összeszerelő (Budapest, XI. kerület)

WHC Kft. Főállás  Budapest, Budapest, Magyarország 13 aug 2017
WHC

Budapest XI. kerületi partnerünk részére elektronikai összeszerelő pozícióba keresünk munkatársakat!

Feladatok:

  • Orvosi berendezések, labor automata berendezések teljes körű szerelése munkautasítási rajzok, leírás alapján
  • 2-3 féle modul szerelésének elsajátítása, érzékelők és mechanika beillesztése

Elvárások:

  • Kézügyesség
  • Precíz és minőségi munkavégzés
  • 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 2 műszakban való munkavégzés vállalása
  • Szükség esetén túlóra vállalása
  • Elektronikai vagy mechanikai műszerészi/technikusi végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Évről évre folyamatosan fejlődő MAGYAR cég

Munkavégzés helye: Budapest, XI.kerület

Munkaidő: két műszakos munkarend H-P

Jelentkezését önéletrajz formájában az ELSZER referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whc.budapest@whc.hu

Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06 1 787 8399
Vagy személyesen várjuk irodánkban hétfőtől péntekig 9:00-16:00-ig az alábbi címen: 1074 Budapest, Rákóczi út 70. (belső udvar)

Honlapunk: https://www.whc.hu/allasok

„Jelentkezésével hozzájárul személyes adatai kezeléséhez a www.whc.hu oldalon elérhető szabályzat szerint.. Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-102776/2016 ”

Jelentkezését önéletrajz formájában az ELSZER referenciakód megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: whc.budapest@whc.hu